Bugün 15 Haziran 2024, Cumartesi         
Bizi Takip Edin!   
 
SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
0
0
8.467

ACİL YOL YARDIM

CHEVROLET SERVİSİ

OPEL SERVİSİ

0533 769 51 58

Opel Kaporta ve Boya

Mersin Opel servisi - Kaporta ve Boya Koruma

MERSİN MUTLU OPEL ÖZEL SERVİSİ bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Opel ve Chevrolet marka aracın gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir.
Müşterilerimizin ihtiyaç durumuna göre her türlü orijinal yedek parçaların temini mümkündür.

 

LOKAL ÇİZİK ve BOYA TAMİRİ

Aracın dış yüzeyinde oluşabilecek ÇİZİK, SIYRIK ve KAPORTA hasarlarının lokal (kısmi) boyanarak herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşturmadan hasarın giderilmesi sistemidir. Bu sistemin uygulandığı tüm araçların orijinalliği en üst seviyede korunarak araçların değer kaybına uğraması engellenir.

Özellikle park yerinde oluşan küçük hasarlar, kötü niyetli hareketler sonucu kaportada oluşan hasarlar, anahtar çizikleri, sıyrıklar için en uygun yöntemdir.

  • Aracınız estetik açıdan en üst seviyede kalır
  • Düşük maliyet ile hasarınız çözümlenir
  • Aracınızın orijinalliği korunmuş olurTüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir. Bir kaza durumunda gerekli evraklar;
1- Onaylı Kaza Raporu (Orijinal)
2- Sigorta Poliçesi (Fotokopi)
3- Kaza Anında Aracı Kullanan Kişiye Ait Ehliyet (Fotokopi)
4- Ruhsat (Fotokopi)
5- TC Kimlik No, Vergi Kimlik No
6- Tüzel Kişilerde, İmza Sirküsü-Vergi Levhası
Verdiğiniz bilgi ve belgeler doğrultusunda ilgili sigorta şirketi ile temas kurulup hasar bildiriminde bulunulacaktır. Bu işlemi takiben sigorta şirketi hasarın tespiti için bir eksper görevlendirecektir. Görevlendirilen eksper, aracın ve belgelerin durumunu inceleyip hasar için (yedek parça, malzeme, işçilik vb) bir bedel belirleyecektir. Bu aşamadan sonra aracınızın onarım işlemleri başlatılır. İşlemlerin bitimi ile birlikte araç sahibine haber verilir. Siz günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam ederken, eksper raporunun tamamlanması, sigorta şirketi tarafından hasar dosyasının incelenmesi-onaylanması gibi bürokratik işlemleri sizin yerinize takip edilir.

Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys